zz JM-99-1 20 W alb Elmos
- 92,00 MDL
➤ zz JM-99-1 20 W alb Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tran
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 643 x 101 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Elmos |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Sină de conectare |
| Plinta | G13 |
| Putere kW;W | 20 W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md