Ventilator canal D.150 ERA
- 300,00 MDL
➤ Ventilator canal D.150 ERA a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tra
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 20 x 20 mm |
| Flux | 292 m³/h |
| Marca | ERA |
| Nume | Ventilator canal |
| Putere kW;W | 16 W |
| Rotații | 2000 |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md