Modul LED 0.54W 6400K alb
- 15,00 MDL
➤ Modul LED 0.54W 6400K alb a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tran
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Grad de protecție | IP65 |
| Marca | Lumineco |
| Metoda de fixare | Bandă autoadezivă |
| Nume | Modul LED |
| Putere kW;W | 0.54W |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 12V DC |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md