Controler RGB cu telecomanda pentru banda LED
- 239,00 MDL
➤ Controler RGB cu telecomanda pentru banda LED a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regi
| Specificații | |
| Culoare | Argintiu |
| Curent (A) | 4A |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Număr de canale | 4 |
| Nume | Controler RGB cu telecomanda |
| Putere kW;W | 144W |
| Tensiune | 12V |
| Tip | RGB |
| Utilizare preconizată | pentru banda LED |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md