Amplificator RGB 50 x 14 x 4 mm pentru banda LED
- 136,00 MDL
➤ Amplificator RGB 50 x 14 x 4 mm pentru banda LED a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice r
| Specificații | |
| Curent (A) | 2A |
| Dimensiune | 50 x 14 x 4 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Amplificator RGB |
| Putere kW;W | 144W |
| Tensiune | 12V |
| Utilizare preconizată | pentru banda LED |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md