Maşină de înşurubat cu acumulator PSR 960 360 W Bosch
- 1.445,00 MDL
➤ Maşină de înşurubat cu acumulator PSR 960 360 W Bosch a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in or
| Specificații | |
| Baterie | 9.6V 1500 mAh (Ni-Cd) |
| Diametrul max. de găurire pentru lemn | 14 mm |
| Diametrul maxim de găurire în oțel | 8 mm |
| Marca | BOSCH |
| Nume | Maşină de înşurubat cu acumulator |
| Putere kW;W | 360 W |
| Rotații | 550 |
| Tensiune | 9.6V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md