Proiector LED HL 824L 12W Horoz
- 496,00 MDL
➤ Proiector LED HL 824L 12W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 278 x 175 mm |
| Durata de viață (h) | 40000 h |
| Flux luminos | 611LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Proiector LED |
| Putere kW;W | 12W |
| Temperatura de culoare | 4200K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Direcţionat |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md