Spot luminos HL802 20 W albastru Horoz
- 105,00 MDL
➤ Spot luminos HL802 20 W albastru Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a M
| Specificații | |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiune | 82 x 58 x 55 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Spot luminos |
| Plinta | G4 |
| Putere kW;W | 20 W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Rotund |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md