Spot luminos HL606 75W alb Horoz
- 92,70 MDL
➤ Spot luminos HL606 75W alb Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldove
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 180 x 210 x 150 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Spot luminos |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 75W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Rotund |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md