Stingător de pulbere cu manometru OP-2
- 215,00 MDL
➤ Stingător de pulbere cu manometru OP-2 a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a M
| Specificații | |
| Dimensiune | 370 x 110 mm |
| Distanța | 3 m |
| Greutate | 3.0 kg |
| Marca | Pigeon |
| Nume | Stingător de pulbere cu manometru |
| Presiune | 12 bar |
| Temperatura | de la -40°С pînă la +50°С |
| Tip | A, B, C, E |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md