Senzor de miscare ES-P02C 1000 W Nominal
- 99,00 MDL
➤ Senzor de miscare ES-P02C 1000 W Nominal a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 140 x 115 x 60 mm |
| Distanța | 12 m |
| Durata de acțiune | De la 5 sec la 5/9 min |
| Grad de protecție | IP44 |
| Marca | Nominal |
| Nume | Senzor de miscare |
| Opțiuni | 3 butoane ajustabile(Sensibilitatea,timpul,lux) |
| Putere kW;W | 1000 W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Plastic |
| Unghi (grade) | 180° |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md