Senzor de miscare HL481 1000 W Horoz
- 200,00 MDL
➤ Senzor de miscare HL481 1000 W a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 140 x 115 x 60 mm |
| Distanța | 8 m |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Senzor de miscare |
| Putere kW;W | 1000 W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Infraroşu |
| Tip de material | Plastic |
| Unghi (grade) | 180° |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md