Sensor zi/noapte HL470 Horoz
- 65,00 MDL
➤ Sensor zi/noapte HL470 Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Culoare | Albastru |
| Curent (A) | 6A |
| Dimensiune | 90 x 35 mm |
| Grad de protecție | IP44 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Sensor zi/noapte |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md