Sensor zi/noapte ES-G02 1200W Nominal
- 75,60 MDL
➤ Sensor zi/noapte 1200W a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transni
| Specificații | |
| Dimensiune | 145 x 62 mm |
| Grad de protecție | IP44 |
| Marca | Nominal |
| Metoda de fixare | Suport de fixare |
| Nume | Sensor zi/noapte |
| Putere kW;W | 1200W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md