Mașină de tăiat placă RT-TC 520 U 800W Einhell
- 5.068,00 MDL
➤ Mașină de tăiat placă RT-TC 520 U 800W Einhell a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice reg
| Specificații | |
| Adâncimea de tăiere | 30 mm |
| Dimensiune | 570 x 385 mm |
| Marca | Einhell |
| Nume | Mașină de tăiat placă |
| Putere kW;W | 800W |
| Rotații | 3000 |
| Tensiune | 230 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md