Ciocan rotopercutor GBH 2-24 D 790W BOSCH
- 4.739,00 MDL
➤ Ciocan rotopercutor GBH 2-24 D 790W BOSCH a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune
| Specificații | |
| Diametrul max. de găurire pentru lemn | 30 mm |
| Diametrul maxim de găurire în oțel | 13 mm |
| Diametrul maxim de găurire pentru beton | 68 mm |
| Energie per impact (EPTA) | 1.7 J |
| Frecvența de lovire | 4980 bpm |
| Marca | BOSCH |
| Nume | Ciocan rotopercutor |
| Putere kW;W | 790W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md