Ciocan rotopercutor 1766AK 1500W SKIL
- 3.698,00 MDL
➤ Ciocan rotopercutor 1766AK 1500W SKIL a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mo
| Specificații | |
| Diametrul max. de găurire pentru lemn | 40 mm |
| Diametrul maxim de găurire în oțel | 13 mm |
| Diametrul maxim de găurire pentru beton | 36 mm |
| Energie per impact (EPTA) | 4.5 J |
| Frecvența de lovire | 2700 bpm |
| Marca | SKIL |
| Nume | Ciocan rotopercutor |
| Putere kW;W | 1500W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | SDS-PLUS |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md