Ciocan rotopercutor RH-920 Q 920W Stark
- 1.790,00 MDL
➤ Ciocan rotopercutor RH-920 Q 920W Stark a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Diametrul max. de găurire pentru lemn | 30 mm |
| Diametrul maxim de găurire în oțel | 13 mm |
| Diametrul maxim de găurire pentru beton | 26 mm |
| Frecvența de lovire | 5400 bpm |
| Marca | Stark |
| Nume | Ciocan rotopercutor |
| Putere kW;W | 920W |
| Rotații | 1300 |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md