Proiector LED HL175L 10W Horoz
- 199,00 MDL
➤ Proiector LED HL175L 10W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Culoare | Negru |
| Durata de viață (h) | 40000 h |
| Grad de protecție | IP65 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Proiector LED |
| Putere kW;W | 10W |
| RPM de ieșire | NEGRU |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md