Proiector LED 50W 6500K Elmos
- 919,00 MDL
➤ Proiector LED 50W 6500K Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Culoare | Sur |
| Dimensiune | 40 x 120 mm |
| Durata de viață (h) | 20000 h |
| Flux luminos | 1350LM |
| Grad de protecție | IP65 |
| Marca | Elmos |
| Nume | Proiector LED |
| Putere kW;W | 50W |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md