Priza interioară 250V Schneider
- 55,00 MDL
➤ Priza interioară 250V Schneider a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Curent (A) | 16A |
| Dimensiune | 81.5 x 81.5 x 34 mm |
| Grad de protecție | IP44 |
| Marca | Schneider |
| Nume | Priza |
| Serie | Anya |
| Tensiune | 250V |
| Tip de material | Plastic |
| Utilizare preconizată | Interioară |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md