Priza cu capac exterioară 250V Schneider
- 54,00 MDL
➤ Priza cu capac exterioară 250V Schneider a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Curent (A) | 16A |
| Dimensiune | 81.5 x 81.5 x 50 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Schneider |
| Nume | Priză cu capac |
| Serie | Anya |
| Tensiune | 250V |
| Tip de material | Polimer |
| Utilizare preconizată | Exterioară |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md