Bloc cu o priză Scame 32A 5P
- 2.079,00 MDL
➤ Bloc cu o priză Scame 32A 5P a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Curent (A) | 32A |
| Dimensiune | 415 x 212 x 111 mm |
| Grad de protecție | IP44 |
| Marca | Scame |
| Număr de stâlpi | 5P |
| Nume | Bloc cu o priză Scame |
| Serie | Schuko |
| Tensiune | 220V-415V |
| Tip de material | Plastic |
| Utilizare preconizată | Pentru cabluri şi fire electrice |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md