Intrerupător + priză cu capac exterior 250V Makel
- 131,00 MDL
➤ Intrerupător + priză cu capac exterior 250V Makel a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice
| Specificații | |
| Culoare | Albastru/Sur |
| Curent (A) | 16A |
| Grad de protecție | IP55 |
| Marca | Makel |
| Nume | Intrerupător + priză cu capac |
| Putere kW;W | 16A |
| Tensiune | 250V |
| Utilizare preconizată | Exterior |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md