Priza panou PAP10-3-OP 220 V IEK
- 55,00 MDL
➤ Priza panou PAP10-3-OP 220 V IEK a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldove
| Specificații | |
| Curent (A) | 16A |
| Dimensiune | 77.5 x 76 x 62.5 x 45 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | IEK |
| Nume | Priza panou |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Plastic |
| Utilizare preconizată | PAP10-3-OP |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md