Presă de balotat Супер Мини 18t 4.0 KW 380 V Anteco
- 85.900,00 MDL
➤ Presă de balotat Супер Мини 18t 4.0 KW 380 V Anteco a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in oric
| Specificații | |
| Dimensiune | 800 x 800 x 500 mm |
| Greutate | 700 kg |
| Marca | Anteco |
| Nume | Presă de balotat |
| Presiune | 18t |
| Putere kW;W | 4.0 KW |
| Sarcina maximă | 550 kg/h |
| Tensiune | 380 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md