Demaror LE1-D18/QCX2 18A 220 V
- 322,00 MDL
➤ Demaror LE1-D18/QCX2 18A 220 V a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Curent (A) | 18A |
| Dimensiune | 88 x 128.5 x 166 mm |
| Grad de protecție | IP54 |
| Marca | Kasan |
| Nume | Demaror |
| RPM de ieșire | F/REL |
| Temperatura | de la -40°С pînă la +40°С |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md