PANOU SOLAR LONGI hi-MO Hi-MO 550W 550W 49.80 – 41.95 V LONGI
- 3.490,00 MDL
➤ PANOU SOLAR LONGI hi-MO Hi-MO 550W 550W 49.80 – 41.95 V LONGI a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău
| Specificații | |
| Curent de scurtcircuit | 13.98 A |
| Curentul de putere de vârf | 13.12 A |
| Durata de viață | 2278X1134X35 |
| Marca | LONGI |
| Nume | PANOU SOLAR LONGI |
| Putere kW;W | 550W |
| Tensiune | 49.80 — 41.95 V |
| Tip | Hi-MO |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md