Panou fotovoltaic hi-MO LR4-72HBD-450M 450 W 41.4 V LONGI
- 1.890,00 MDL
➤ Panou fotovoltaic hi-MO LR4-72HBD-450M 450 W 41.4 V LONGI a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și i
| Specificații | |
| Curent de scurtcircuit | 11.58 A |
| Curentul de putere de vârf | 10.87 A |
| Durata de viață | 2094 mm |
| Grosime | 35 mm |
| Lățime | 1038 mm |
| Marca | LONGI |
| Nume | Panou fotovoltaic |
| Putere kW;W | 450 W |
| Tensiune | 41.4 V |
| Tensiunea circuitului deschis | 49.6 V |
| Tensiunea de alimentare de vârf | 41.4 V |
| Tip | Hi-MO |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md