Încălzitor cu infraroşu RK 30 APOLLON Ekvator
- 798,00 MDL
➤ Încălzitor cu infraroşu RK 30 APOLLON Ekvator a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regi
| Specificații | |
| Culoare | Sur/Negru |
| Frecvență | 50 Hz |
| Marca | Ekvator |
| Nume | Încălzitor cu infraroşu |
| Putere kW;W | 2800 W |
| Suprafața de încălzire | 36 m² |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md