Încălzitor cu infraroşu RK 20 FORCE Ekvator
- 799,00 MDL
➤ Încălzitor cu infraroşu RK 20 FORCE Ekvator a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiun
| Specificații | |
| Culoare | Sur |
| Frecvență | 50 Hz |
| Marca | Ekvator |
| Nume | Încălzitor cu infraroşu |
| Putere kW;W | 2000W |
| Suprafața de încălzire | 29 m² |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md