Motor electric AIR 112 7.5 KW 3000 MOGILEVSK
- 10.344,00 MDL
➤ Motor electric AIR 112 7.5 KW 3000 MOGILEVSK a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiu
| Specificații | |
| Dimensiune | 470 x 250 x Ø32 mm |
| Greutate | 50.0 kg |
| Înălțime | 112 |
| Marca | MOGILEVSK |
| Metoda de fixare | Talpă |
| Număr de stâlpi | 2P |
| Nume | Motor electric |
| Pachet | M |
| Putere kW;W | 7.5 KW |
| Rotații | 3000 |
| Tensiune | 380 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md