Motor electric AGM 71 0.55 KW 3000 GAMAK
- 1.740,00 MDL
➤ Motor electric AGM 71 0.55 KW 3000 GAMAK a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Dimensiune | 102 x 82 x Ø15 mm |
| Greutate | 6.0 kg |
| Înălțime | 71 |
| Marca | GAMAK |
| Metoda de fixare | Talpă |
| Număr de stâlpi | 2P |
| Nume | Motor electric |
| Pachet | B |
| Putere kW;W | 0.55 KW |
| Rotații | 3000 |
| Tensiune | 380 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md