Motor electric AIR 132 4.0 KW 750 MOGILEVSK
- 7.400,00 MDL
➤ Motor electric AIR 132 4.0 KW 750 MOGILEVSK a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiun
| Specificații | |
| Dimensiune | 470 x 300 x Ø38 mm |
| Greutate | 82.0 kg |
| Înălțime | 132 |
| Marca | MOGILEVSK |
| Metoda de fixare | Talpă |
| Număr de stâlpi | 8P |
| Nume | Motor electric |
| Pachet | S |
| Putere kW;W | 4.0 KW |
| Rotații | 750 |
| Tensiune | 380 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md