Motor electric AGM 22.0 KW 3000
- 19.800,00 MDL
➤ Motor electric AGM 22.0 KW 3000 a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei
| Specificații | |
| Dimensiune | 279 x 241 x Ø48 mm |
| Greutate | 132.0 kg |
| Înălțime | 180 |
| Marca | GAMAK |
| Metoda de fixare | Talpă |
| Număr de stâlpi | 2P |
| Nume | Motor electric |
| Pachet | M |
| Putere kW;W | 22.0 KW |
| Rotații | 3000 |
| Tensiune | 400 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md