Motor electric AIR 80 0.37 KW 750 MOGILEVSK
- 2.175,00 MDL
➤ Motor electric AIR 80 0.37 KW 750 MOGILEVSK a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiun
| Specificații | |
| Dimensiune | 320 x 200 x Ø22 mm |
| Greutate | 18.0 kg |
| Înălțime | 80 |
| Marca | MOGILEVSK |
| Metoda de fixare | Talpă |
| Număr de stâlpi | 8P |
| Nume | Motor electric |
| Pachet | A |
| Putere kW;W | 0.37 KW |
| Rotații | 750 |
| Tensiune | 380 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md