Motor electric AIR 71 0.37 KW 1000 MOGILEVSK
- 1.725,00 MDL
➤ Motor electric AIR 71 0.37 KW 1000 MOGILEVSK a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiu
| Specificații | |
| Dimensiune | 295 x 200 x Ø19 mm |
| Greutate | 8.8 kg |
| Înălțime | 71 |
| Marca | MOGILEVSK |
| Metoda de fixare | Talpă |
| Număr de stâlpi | 6P |
| Nume | Motor electric |
| Pachet | A |
| Putere kW;W | 0.37 KW |
| Rotații | 1000 |
| Tensiune | 380 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md