Motor electric AGM 90 1.1 KW 1500 GAMAK
- 2.570,00 MDL
➤ Motor electric AGM 90 1.1 KW 1500 GAMAK a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Dimensiune | 130 x 90 x Ø24 mm |
| Greutate | 12.5 kg |
| Înălțime | 90 |
| Marca | GAMAK |
| Metoda de fixare | Talpă |
| Număr de stâlpi | 4P |
| Nume | Motor electric |
| Pachet | S |
| Putere kW;W | 1.1 KW |
| Rotații | 1500 |
| Tensiune | 380 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md