Motor electric AGM 80 0.75 KW 3000 GAMAK
- 1.970,00 MDL
➤ Motor electric AGM 80 0.75 KW 3000 GAMAK a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Dimensiune | 125 x 100 x Ø19 mm |
| Greutate | 8.0 kg |
| Înălțime | 80 |
| Marca | GAMAK |
| Metoda de fixare | Talpă |
| Număr de stâlpi | 2P |
| Nume | Motor electric |
| Pachet | 2a |
| Putere kW;W | 0.75 KW |
| Rotații | 3000 |
| Tensiune | 230/400V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md