Motor electric AGM 11.0 KW 1500
- 13.900,00 MDL
➤ Motor electric AGM 11.0 KW 1500 a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei
| Specificații | |
| Dimensiune | 254 x 254(210) x Ø42 mm |
| Greutate | 90 kg |
| Înălțime | 160 |
| Marca | GAMAK |
| Metoda de fixare | Talpă |
| Număr de stâlpi | 4P |
| Nume | Motor electric |
| Pachet | M |
| Putere kW;W | 11.0 KW |
| Rotații | 1500 |
| Tensiune | 400 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md