Motor electric AGM 100 1.1 KW 750 GAMAK
- 3.650,00 MDL
➤ Motor electric AGM 100 1.1 KW 750 GAMAK a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Dimensiune | 160 x 140 x Ø28 mm |
| Greutate | 19.1 kg |
| Înălțime | 100 |
| Marca | GAMAK |
| Metoda de fixare | Talpă |
| Număr de stâlpi | 8P |
| Nume | Motor electric |
| Pachet | L |
| Putere kW;W | 1.1 KW |
| Rotații | 750 |
| Tensiune | 220/380V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md