Electropalan KDJ-6000L 3.6 KW 2700 kg
- 5.400,00 MDL
➤ Electropalan KDJ-6000L 3.6 KW 2700 kg a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mo
| Specificații | |
| Diametrul interior | 7.2 mm |
| Dimensiune | 640 x 330 x 300 mm |
| Greutate | 34.0 kg |
| Înălțime | 32 m |
| Nume | Electropalan |
| Putere kW;W | 3.6 KW |
| Sarcina maximă | 2700 kg |
| Tensiune | 12V DC |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md