MOTOR ELECTRIC MO 250 M 4 90.0 KW 1500 T MO 90.0 KW 1500
- 34.320,00 MDL
➤ MOTOR ELECTRIC MO 250 M 4 90.0 KW 1500 T MO 90.0 KW 1500 a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in
| Specificații | |
| Curent | 163 A |
| Greutate | 508 kg |
| Înălțime | 250 |
| Metoda de fixare | Talpă |
| Număr de stâlpi | 4P |
| Nume | MOTOR ELECTRIC MO 250 M 4 90.0 KW 1500 T |
| Pachet | M |
| Putere kW;W | 90.0 KW |
| Rotații | 1500 |
| Tensiune | 380 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md