Motor electric AGM 1.5 KW 750
- 5.790,00 MDL
➤ Motor electric AGM 1.5 KW 750 a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Dimensiune | 190 x 140 x Ø28 mm |
| Greutate | 21.5 kg |
| Înălțime | 112 |
| Marca | GAMAK |
| Metoda de fixare | Talpă |
| Număr de stâlpi | 8P |
| Nume | Motor electric |
| Pachet | M |
| Putere kW;W | 1.5 KW |
| Rotații | 750 |
| Tensiune | 380 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md