Motor electric AGM 11.0 KW 1000
- 15.400,00 MDL
➤ Motor electric AGM 11.0 KW 1000 a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei
| Specificații | |
| Dimensiune | 16 m |
| Greutate | 132.0 kg |
| Înălțime | 160 |
| Marca | GAMAK |
| Metoda de fixare | Talpă |
| Număr de stâlpi | 6P |
| Nume | Motor electric |
| Pachet | L |
| Putere kW;W | 11.0 KW |
| Rotații | 1000 |
| Tensiune | 400 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md