Corp de iluminat stradal solar LED 30W
- 590,00 MDL
➤ Corp de iluminat stradal solar LED 30W a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a M
| Specificații | |
| Baterie | 10 Ah |
| Control optic | + — 10 metri |
| Dimensiune | 371 x 216 x 48 mm |
| Metoda de fixare | Înălțimea recomandată 2-4 m |
| Nume | Corp de iluminat stradal solar LED |
| Panouri solare | 9V/6W |
| Putere kW;W | 30W |
| Temperatura | -45°С … +135°С |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Timp de încărcare | 12 ore |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md