CORP DE ILUMINAT STRADAL SOLAR 180W
- 1.850,00 MDL
➤ CORP DE ILUMINAT STRADAL SOLAR 180W a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mold
| Specificații | |
| Baterie | 3.2V 30000 mA Lifepo4 |
| Curent (A) | 5A |
| Flux luminos | 20000 Lm |
| Grad de protecție | IP65 |
| Marca | Nominal |
| Nume | CORP DE ILUMINAT STRADAL SOLAR |
| Panouri solare | 6 V/35 W |
| Putere kW;W | 180W |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Tensiune | 0 — 6 V |
| Timp de încărcare | 8/12 h |
| Tip de material | Aluminiu/Oțel |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md