Lanterna LED pe cap 0.9W Horoz
- 96,00 MDL
➤ Lanterna LED pe cap 0.9W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Baterie | 900 mAh |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 92 x 85 x 96 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 45LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Lanterna LED pe cap |
| Putere kW;W | 0.9W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md