Lanterna 1.3W Varta
- 70,65 MDL
➤ Lanterna 1.3W Varta a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transnistr
| Specificații | |
| Baterie | 1 x AAA |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 101 x 31 mm |
| Durata de viață (h) | 20000 h |
| Flux luminos | 9LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Varta |
| Nume | Lanterna |
| Putere kW;W | 1.3W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md