Panel LED 48W
- 385,00 MDL
➤ Panel LED 48W a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transnistriei.
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 600 x 600 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Nume | Светодиодные панели |
| Opțiuni | 9pcs |
| Putere kW;W | 48W |
| Temperatura de culoare | 4000K |
| Tensiune | 220-240 V |
| Tip | ECO |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md